O nás

Za založením firmy Záhradníctvo Anemonka je sen dvoch odhodlaných žien. Dvoch mám, pre ktoré je práca koníčkom.

Záhradníctvo milujeme. Napĺňa nás a poskytuje nám možnosť realizovať vlastné sny. Je to náročná práca, ktorá je ovplyvnená počasím a sezónnosťou, ale zároveň nám obom poskytuje relax. Môžeme povedať, že každý deň je iný. Každé ráno pred otvorením predajne nás čaká nový deň, noví zákazníci a výzva niečo zlepšiť a neustále pracovať nielen na sebe, ale aj na zdokonalení firmy.

Záhradníctvo Anemonka ešte nie je dlho na svete. Firmu sme založili 5.5.2018, a to sme ani my dve nerátali s tým, že sa nám tak rýchlo podarí vybudovať firmu, ktorá si získa stálych zákazníkov.

Na ploche 18 árov sa nám podarilo vybudovať „malý kúsok raja“ pre širokú verejnosť. Vybudovali sme detský kútik a malé jazierko, ako oddychovú zónu pre našich zákazníkov.

Záhradníctvo Anemonka je zamerané na predaj okrasných rastlín, ovocných stromov, dekoračného tovaru, prípravkov na ochranu rastlín, údržbu jazierok a bazénov, smútočných vencov a iných záhradníckych potrieb.

Kvalitné rastliny sú pre nás dôležité, preto u nás nájdete viac domácich druhov ako exotických. Poskytujeme tovar nielen pre koncových zákazníkov, ale aj pre realizátorov. Staviame na odborných vedomostiach a niekoľkoročnej praxi v záhradníckom odbore.